Partizan okurlarından şehit ailelerine bayram ziyareti

H. Merkezi:İkitelli,Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,Bayramtepe ve Şahintepe’de şehit ailelerine bayram ziyaretleri gerçekleştiren Partizan okurları: “şehit düşen yoldaşlar şahsın da bir kez daha kavga andlarını yenileyen, sorunları aşacak olan bizim birliğimiz ve ailelerimiz ile devam eden devrim inancımızdır. Bugün bizleri bu kadar güçlü kılan değerlerimizdir” diyen Partizan okurları açıklamalarına şöyle devam etti:

“Değerlerimizden bize miras kalan ailelerimiz ile iyi ve kötü koşullarda beraber hareket etmeye devam edeceğiz. Uzun zamandır değer ailelerimize kadar yansıyan kolektifimizin iç sorunları her geçen gün örgütlülüğümüzle bertaraf edilerek, hizip yalanları ile tarihin bataklığında yok olup gitmektedir.

Değerlerimizin yıpratılmasına ve hiçsizleştirilmesine karşı bizler “çeliğe su olanlar” değerlerimizi göz bebeğimiz gibi korumaktan asla vazgeçmeyeceğiz.
Bir kez daha kavga ve savaş yeminlerimizi yenileyerek,  birliğimizi ve örgütlülüğümüzü en yükseklere taşıyacağımızın sözünü veriyoruz”